RC Mühendislik TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi (TS 12850) sahibi olup, ürettiği ürünler CE belgelidir. NRCCOLD Türk Patent Enstitüsü tarafından “Marka” olarak kabul görmüş ve Marka Tescil Belgesi ile belgelendirmiştir.

Kalite güvence ve diğer belgelerimizi buradan görebilirsiniz

Aynı kalite ve güvencede NRCCOLD markalı, toplam 26 standart cihaz üretimi yapılmaktadır. Ürünler avrupa normlarında etiketleme ve uyarı işaretlerine sahiptir. Soğuk hava deposu cihazlarının yanında, chiller (su soğutma) üniteleri, özel tasarım makina soğutucuları, yağ soğutucular, kuru soğutucular, eşanjörler ve soğutma alanında sayısız imalat mevcuttur.

Soğutma grupları özel tasarım ile soğuk depo konteynırlarında da başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. NRC Mühendislik soğuk depo konteynırı alanında da sayısız yerli ve yabancı projeye imza atmıştır.

Soğuk hava deposunda, soğutulacak alanın mevcut şartlarına göre (yük, ürün, mimari vs.) farklı tasarımlar söz konusudur. Dış ünite dış atmosfer şartlarına dayanıklı ve bu şartlarda sorunsuz çalışabilmektedir. Dış ünite kurulum/arıza durumlarında kolaylıkla açılıp kapanan kapaklara sahiptir. Kasetleme ebatına göre minimum 1mm, maksimum 4mm fırın boyalı sacdan özel büküm ile imal edilmektedir.

Kondenser yüzeyleri cihaz standartlarına göre +32° C / +40°C / +50°C dış hava şartlarına bağlı olarak hesaplanmıştır. Sahra şartlarında sorunsuz çalışan bu ürünler +60 ° C ye kadar randımanlı çalışmaktadır. Dış ünite ses seviyesi Avrupa güvenlik normlarındadır. (CE)

Soğutma cihazları, tam otomatik ve de-frost kontrollüdür. Uzaktan kumanda paneli dijital olup istenilen sıcaklığa set edilebilir. 80 ayrı parametresi ile mikro proses kontrollüdür.

Cihaz güvenliği için yalnızca sorumlu personelin kullanabilmesi için kumanda paneli tuş kilidi mevcuttur.

Cihaz yedek parçaları uluslar arası standartlardadır.

Sistemdeki trafo yardımıyla düzensiz voltajın kumanda sistemini etkilemesinin önüne geçilmiştir. Bütün cihazlar voltaj dalgalanmalarına (% 10) ve faz kayıplarına karşı (tirfaze cihazlar) gerilim ve faz koruma rölesi ile korunmaktadır.

Soğutma Üniteleri
Soğutma Üniteleri
Soğutma Üniteleri
Soğutma Üniteleri
Soğutma Üniteleri